Demirdöküm Kombi A6 Hatası

Demirdöküm kombi; kalitesinden ve uygun fiyatından dolayı birçok kişinin tercihi olmaktadır. Ancak, Demirdöküm kombilerin zaman içerisinde birçok arızayla karşılaşması mümkündür. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Demirdöküm kombi servisi ile iletişim kurulmalıdır.

Demirdöküm kombi A6 hatası; Demirdöküm kombi kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlar arasında bulunmaktadır.

Demirdöküm Kombi A6 Hatası Nedir?

Demirdöküm kombi A6; bir hata kodu olarak kendisini göstermektedir. Bu hata kodunun verildiği hallerde, kombinin kendisini korumaya almasına rastlanmaktadır. Kombi; donmadan dolayı kendisini korumaya almaktadır. Bu durumla karşılaşan Demirdöküm kombi kullanıcısının resetleme işlemi yapması gerekir. Resetlemenin ardından kombinin düzelmediği hallerde ise vakit kaybetmeden Demirdöküm kombi servisi aranmalıdır.

Demirdöküm Atron kombi modellerine A6 hata kodunun arıza şeklinde geçmediğini söylemeliyiz. Bu durum, daha önce de söylediğimiz gibi kombinin tehlikeye karşı kendisini korumaya almasıdır. Kombi durmuş vaziyette iken birdenbire yüksek sesler çıkarmasına rastlanmaktadır. Bu esnada, A6 göstergesinin ekranda olacağını ifade etmek gerekir. Söz konusu sesin, kombinin sıcak su açıldığı zamanlarda meydana geldiği ifade edilmektedir.

Buna ek olarak, bu gibi hallerde, kombinin hiçbir şekilde ısıtma yapmasına ve sıcak su vermesine rastlanmamaktadır. Bu sorunun bir anakart arızası olduğu tahmin edilmektedir. Eğer anakart arızası ise kesinlikle Demirdöküm servisinden yardım alınmalıdır.

Demirdöküm kombi A6 hatası; birçok kişinin karşılaştığı sorundur. İnternette pek bilgi bulunmayan bu hata için kullanıcının servis çağırmaktan başka yapabileceği birşey bulunmaz.

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com