demirdöküm kombi ateşleme yapmıyor

Demirdöküm Kombi Ateşleme Yapmıyor

Demirdöküm kombi ateşleme yapmıyor başlığı altında ilgili sorunu daha yakından inceleyelim istiyoruz. Büyük ya da çözülemeyecek bir sorun değil ve tavsiye edeceğimiz yöntemleri uygulayarak sizler de bu sorundan kısa süre içerisine kurtulabilirsiniz.

  • Ocağınızı kontrol edin. Eğer ocağınız sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa kombinin hemen yan kısmında yer alan gaz vanasını kontrol etmeniz gerekecektir. Vana kapalı olduğu durumlarda kombileriniz kesinlikle ateşleme yapmaz. Vanayı açarak bu sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Ateşleme elektroduna bağlı sorunlarda ise parça değişimi ya da ilgili parçanın tamiratı gereklidir. Bunun için Demirdöküm servis ekiplerini aramak dışında başka bir çareniz yoktur. Servis ekipleri ürünü inceleyecek ve en kısa süre içerisinde değişimi ya da onarımı yapacaktır.

Bu tür sorunlar ile karşı karşıya geldiğinizde kendi başınıza yapabileceğiniz müdahaleyi ve aynı zamanda servis ekiplerinin ne yapması gerektiğini aktardık. Görüldüğü üzre çözüm üretmek gayet basit ve zaten servis ekipleri de her daim hizmetinizde.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com