demirdöküm kombi c4 arızası

Demirdöküm Kombi C4 Arızası

Demirdöküm kombi c4 arızası ve bu arızaya sebebiyet veren sorunları inceleyeceğiz. Dijital ekranda bu kod yer alıyorsa eğer baca ya da fan arızasından şüphelenmeniz gerekiyor.

  • Bacayı kontrol ederek başlayabilirsiniz. Olması gerekenden çok daha uzun ise ya da yerinden hafif çıkmışsa bu arıza kodu ile karşı karşıya gelmeniz gayet normal bir durumdur. Tek başınıza müdahale etmenizi tavsiye etmiyoruz. Demirdöküm servis ekiplerini arayabilir ve sorunu aktardıktan sonra sizler de servis talebi oluşturabilirsiniz.
  • Fan sorunu da yine bu arıza kodu ile karşı karşıya gelmenize neden olan sorunlardan bir tanesidir. Fanın doğru ve düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Yine düzenli bakım hizmeti alarak bu riski en hızlı şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Servis ekipleri her daim hizmetinizde ve uygun rakamlar ile sizlere yardımcı olmaya hazır durumdalar. Dilediğiniz zaman arayabilir ve uygun tarih için randevu taleplerinizi doğrudan bu ekibe iletebilirsiniz. En hızlı şekilde sizlere yardımcı olacaklardır.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com