Demirdöküm Kombi Devreye Girmiyor

  • İlk etapta yapmanız gereken şey fan motorunu kontrol etmek olacaktır. Aslında bu tür sorunlar ile karşılaşmamak adına düzenli bakım hizmetine ihtiyacınız var. Fan motorunun doğru ve düzenli bir şekilde bakımı yapıldığı takdirde devreye girmiyor sorunu ile asla karşılaşmayacaksınız. Fan motorundaki kirlilik ve parçalarda meydana gelen sorun ile birlikte bu sorunu yaşamanız gayet normal.
  • Servis ekiplerini arayabilir ve sorunu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. En hızlı ve en profesyonel şekilde sizlere yardımcı olmaya hazır durumdalar.
  • Dış hava prosestatını kontrol etmeyi denediniz mi? Eğer fan motorunda bir sorun yoksa bu kısmı incelemeniz gerekiyor. Elbette yapabileceğiniz bir müdahale yok ve vakit kaybetmeden Demirdöküm servis ekibini aramanız gerekiyor.
  • Parça değişimi ya da ilgili parçanın onarılması ile birlikte bu can sıkıcı sorun ortadan kalkacak ve sizler de kombilerinizi kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyor olacaksınız. Üstelik bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek yoktur.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com