Demirdöküm Kombi Ekran Yanıp Sönüyor

Yaşam alanlarımızda daha konforlu bir alan yaratmak adına kullandığımız kombiler, belli dönemlerde sorun yaşatabiliyor. Kullanıcı hatasının yanı sıra bakım hizmetlerinin eksik yapılması da bu tür sorunları beraberinde getiriyor. Endişe etmenize gerek yok çünkü çözümü olan sorunlardır ve destek alabileceğiniz bir ekip de her daim mevcut.

Demirdöküm kombi ekran yanıp sönüyor şeklinde bir arıza ile karşı karşıya iseniz eğer reset atarak sorunu ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Devamında ise gaz vanalarını kontrol edin. Gaz vanaları açık ve kombiye gaz ulaşıyorsa bu durumda sizlerin yapabileceği tek şey servis ekiplerini aramak olacaktır.

Demirdöküm servis ekibi en hızlı şekilde yaşam alanlarınıza ulaşacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır. Bu arada kombilerinizin ömrünü uzatmak ve sorunların önüne geçmek adına düzenli bakım hizmeti alabilirsiniz. Bu kesinlikle artı değer olarak dönecektir.

Üstelik bu tür hizmetler için yüksek rakamlar da ödemiyorsunuz ve firmanın bu konuda gayet mütevazı olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com