Demirdöküm Kombi Işık Yanmıyor

Kombilerinize elektrik gelmediği takdirde bu sorunu yaşamaya devam edeceksiniz. Evinizde elektrik olduğunu düşünüyorsanız bunu diğer ürünler ile kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sorun görünmüyorsa kombinin sigortalarını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Sigorta kapalı durumda ise kombilerinize elbette ışık gelmeyecektir. Sigortaları açtığınızda bu sorun ortadan kalkacak ve ürünlerinizi kullanmaya devam edeceksiniz.

Son olarak kombinin güç düğmesini de kontrol etmenizi rica ediyoruz. Tüm bu işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa artık sizlerin bireysel olarak yapacağı bir şey kalmamış demektir. Demirdöküm servis ekiplerini arayarak konu hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Yapılacak amatörce müdahaleleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu müdahaleler bir süre sonra ürünlerinize daha fazla zarar verecek ve yine daha fazla masraf yapmanıza neden olacaktır.

Süreci profesyonellerin yürütmesi ve yönetmesi bu tür durumlarda daha sağlıklı diye düşünüyoruz. Servis ekipleri de her daim hazır ve dilediğiniz an sizler de bu ekipleri arayarak taleplerinizi iletebilir ve yardım alabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com