demirdöküm kombi c4 arızası

Demirdöküm Kombi Isıtmıyor

Demirdöküm kombi kullanıcılarının soru ve sorunlarına yanıt vermeye devam ediyoruz. Demirdöküm kombi ısıtmıyor sorunu da bunlardan biri. Peteklerinizi kontrol etmeyi denediniz mi? Peteklerin bakımı düzenli bir şekilde yapılmadığı takdirde hava ve su birikimi ile birlikte peteklerinizden verim elde edemiyorsunuz.

Bu sorun kombilerinizden kaynaklanmıyor, doğrudan petekleriniz ile ilgili bir sorun olduğunu unutmamak gerekiyor. Peteklerin bakımı yapıldığı takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bunu kendi başınıza yapabileceğiniz gibi dilerseniz Demirdöküm servis ekiplerini de arayabilirsiniz. En hızlı şekilde ürünleriniz incelenecek ve sorun tespit edildikten sonra sorun giderilecektir.

Peteklerinizin bakımını düzenli olarak yaptırdığınız takdirde yüksek faturalardan da kurtulmuş olacaksınız. Az önce de ifade ettiğimiz gibi doğrudan kombileriniz ile ilgili bir sorun olmadığını bir kez daha ifade etmek isteriz. Sorun peteklerinizde ve hava boşaltıldığı takdirde yeniden ısınacak ve sorun yaşamayacaksınız. bu konuda servis ekibi sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve sorunu giderecektir.

Demirdöküm Servis Müşteri Hizmetleri


Servisimiz ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm Servis İletişim Formu

[wpforms id=”2405″ title=”false” description=”false”]

Servis Çağır
Profilo-servis.com Altusservis.net İstanbul Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com